Kołki i mocowania Duopower Fisher

Sklep internetowy duopower. pl proponuje produkty marki Fisher. Fischer Deutschland to niemiecki międzynarodowy producent wysokojakościowych systemów mocowań o niemieckiej precyzji. Kompania jest jedną z najmocniej popularnych, a jej towary należą do najczęściej wybieranych zamocowań stosowanych w architektonice i reperowaniu. Obszar działalności firmy obejmuje nie tylko branżę montażowo-budowlaną, ale i automobilną a nawet zabawkową. Grupa Fisher tworzy swoje doświadczenie i pozycję na międzynarodowym rynku już prawie 100 lat, od powstania w roku 1948. Teraz współpracuje z siedmioma krajami, na których terenie znajdują się hale przemysłowe - w USA, Chinach, Argentynie, Włoszech, Czechach i oczywiście Niemczech. Koncern Fisher może poszczycić się kreatywnością w domenie rozwiązań technicznych. Ich artykuły typu Duo są celnym wynalazkiem w obszarze inżynierii.
Towary Fisher cechują się wyjątkową wytrzymałością i uniwersalnością. Kołki i kotwy Duopower to techniczna rewolucja kompanii Fisher. Artykuł z układem Duopower jest złożony z dwóch składników - nylonu i polipropylenu - dzięki czemu optymalnie dostosowuje się do otworu i nie obraca się po zamontowaniu. Dzięki swojej budowie ma też dużo funkcji, w zależności od gruntu. Kołki rozporowe Fisher nadają się do montażu w płytach budowlanych czy betonie. Dodatkowym plusem jest duży wybór artykułów - między innymi: kołki rozporowe, kołki ramowe, kołki uniwersalne, kotwy i łączniki do większych i mniejszych obciążeń, kotwy mechaniczne, kotwy chemiczne i piany uszczelniające.
Punkty stacjonarne, poza sprawdzonymi artykułami, oferują również fachową usługę doradczą doświadczonych specjalistów w wyborze typów zaczepów. Sklep internetowy duopower. pl natomiast umożliwia dowolne i zrozumiałe filtrowanie towaru spośród uszeregowanych modeli. Fisher oferuje tam także zyskowne obniżki cenowe.

Szczegóły strony https://duopower.pl: