Piękne zdjęcia ślubne - MichalUfniak.pl

Jesteśmy pasjonatami uwieczniania pięknych wspomnień z Waszego wyjątkowego dnia. Chcemy mieć pewność, że będziecie mieć absolutnie wspaniałe zdjęcia ślubne, które będziecie mogli cenić przez długie lata. Nasi fotografowie są wysoko wykwalifikowani i doświadczeni. Współpracują z Wami od momentu skontaktowania się z nami aż do wykonania ostatniego zdjęcia. Upewnimy się, że nasi fotografowie rozumieją Wasze potrzeby i oczekiwania, dzięki czemu będą w stanie wykonać jak najlepsze zdjęcia.
Oferujemy szeroki zakres usług, w zależności od budżetu i wymagań:
Ślubne sesje fotograficzne: wykonujemy zdjęcia podczas ceremonii, podczas przyjęcia, a także pozowane portrety przed lub po ślubie.
Sesje narzeczeńskie: wykonujemy zdjęcia Wam i Waszemu partnerowi przed ślubem, abyście przyzwyczaili się do wspólnego fotografowania i nawiązali relacje z naszymi fotografami, którzy będą robić zdjęcia także w Waszym wielkim dniu. Sesja narzeczeńska to idealna okazja, by przyzwyczaić się do wspólnego fotografowania, co pomaga w stworzeniu swobodnych, naturalnie wyglądających zdjęć w dniu ślubu.
Reportaż ślubny: ten rodzaj fotografii daje nam więcej swobody niż tradycyjne zdjęcia pozowane, ponieważ nie mamy określonych póz, które musimy uzyskać, aby wszyscy wyglądali jak najlepiej!

Szczegóły strony https://www.michalufniak.pl: