Salon Kosmetyczny Kraków - active-woman.pl

CZY TRENING MIĘŚNI DNA MIEDNICY JEST DLA KOBIET W KAŻDYM WIEKU? Rozmowa z dr Grażyną Kołomyjską specjalistką z gerontologii i kinezygerontoprofilaktyki, właścicielką Studia Active Woman.
Wiem, że Studiu Active Woman prowadzony jest trening mięśni dna miednicy i że od dłuższego czasu prowadzicie szkolenia dla specjalistów, którzy chcą pogłębić wiedzę z tego obszaru. Tak to prawda, chcę powiedzieć, że żywo reagujemy na wszelkie nowości, które pojawiają się w świecie fitness, i niejednokrotnie nasze pomysły wyprzedzają owe tendencje. Problem nietrzymania moczu u kobiet, od pewnego czasu jest często poruszany przez środki masowego przekazu. Uważam, że dzięki temu, problem ten przestanie być tematem tabu. To, że mówi się o nim obecnie nie znaczy, że pojawił się dopiero teraz. Po prostu zaczęto mówić o nim otwarcie. U kobiet ten problem występował zawsze, ale nikt o nim głośno nie mówił. Można powiedzieć, że dobrze się stało, bo może wreszcie kobiety zaczną stosunkowo wcześnie reagować na swoje problemy i nie zostaną z tym same.
Co ma Pani konkretnego na myśli? Na przykład to, że można o tym przeczytać w internecie, w różnych czasopismach, zapytać ginekologa czy fizjoterapeutę itd. Niektóre kluby, tak jak nasz, prowadzą specjalne zajęcia dla kobiet. Przychodząc do nas, będą mogły uczestniczyć w odpowiednim programie zajęć prowadzonych przez specjalistę. Chciałam jeszcze zwrócić uwagę na to, że ćwiczyć, bezwzględnie, należy systematycznie, minimum 2 x w tygodniu.
Nie ukrywa, że zależy nam bardzo na tym, aby również szkolić specjalistów, którzy będą mieli odpowiednią wiedzę i mają kontakt z pacjentkami czy z klientkami, aby szerzyć wiedzę i mieć kompetencje do prowadzenia takich zajęć. Zapraszamy do Active Woman

Szczegóły strony https://active-woman.pl: