EkoChatka - sklep ze zdrową żywnością

Ekochatka to sklep ekologiczny, który powstał z miłości do zdrowia i Matki Natury. Od lat działa stacjonarnie w Krakowie - dziś wreszcie możesz skorzystać z jego niezwykłego zaopatrzenia niezależnie od miejsca zamieszkania! Dostaniesz tu tysiące produktów z certyfikatami BIO - od wyśmienitych zdrowych słodyczy, przez naturalne dżemy, po bezpieczne dla alergików mąki bezglutenowe.
Szeroka sieć dostawców z całego świata, pozwoliła skomponować asortyment wyjątkowy na skalę kraju. Wieloletnie doświadczenie i wiedza - na bezwzględne dopracowanie jego jakości. Żywność BIO - bez pestycydów, genetycznych modyfikacji i sztucznych polepszaczy - jest odpowiednia dla wszystkich osób, którym zależy na jakości codziennego żywienia. Ekochatka posiada również szeroki wybór smakołyków przeznaczonych specjalnie dla dzieci.
Zdrowa żywność to nie wszystko. Ekochatka proponuje klientom także naturalne kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe. Znajdziesz tu również ekologiczne akcesoria higieniczne, z materiałów z recyklingu. Dbając o siebie, możesz zadbać o środowisko - to jeszcze nigdy nie było tak proste. Zdrowa żywność ekologiczna, naturalne kosmetyki, pielęgnacja przyjazna skórze i środowisku... to jeszcze nie wszystko! Sprawdź Ekochatkę teraz!

Szczegóły strony https://ekochatka.pl: