Pomysł obmyślony przez miłośników automatyki - iautomatyka.pl

Pomysł obmyślony przez miłośników automatyki, którzy zamierzają zintegrować społeczeństwo z tą dziedziną. iAutomatyka to koncept obmyślony przez miłośników automatyki, którzy zamierzają zintegrować społeczeństwo z automatyką. Są to doświadczeni inżynierowie, mający nie tylko odpowiednią orientację, ale w dodatku umiejący w czytelny sposób ją przekazać. Firma funkcjonująca z zaangażowaniem w branży przemysłowej koncentruje się na zbudowaniu społeczności ekspertów, którzy zaciekawieni będą wskazaną dyscypliną. W dodatku nad projektem koncentrują się zakłady pracy produkujące urządzenia.
Efekty dzielenia się wiedzą pomiędzy osobami uczestniczącymi w projekcie to: kursy wirtualne, poradniki, opinie a także testowanie różnych urządzeń. Co więcej, przeprowadzane są rozmowy z ekspertami bądź zorganizowane są różnego rodzaju eventy. iAutomatyka zajmuje się również opracowaniem wirtualnych biuletynów które mają spore zasięgi. Jeśli na rynku mają odbywać się ważne wydarzenia albo szkolenia online, to na witrynie firmy będą one promowane. Tym samym, osoby zaangażowane w koncept są poinformowane systematycznie. Wybraną z istotniejszych osi działalności firmy jest wykonywanie analiz rynku i wśród społeczności. Twórcy serwisu to osoby ze sporym doświadczeniem w branży oraz te, które mają pojęcie, w jaki sposób działać w sieci, żeby skupiać uwagę dużej liczby osób. W związku z tym, mimo że projekt nie jest realizowany od dawna, już aktualnie ma wiele entuzjastów i jego sława wzrasta.
Najważniejsze zamierzenia projektu iAutomatyka to: integracja inżynierów automatyki, możliwość dzielenia się wiedzą pośród specjalistów, szansa dla firm związana z publikowaniem artykułów oraz sprawozdania z poprowadzonej działalności, podnoszenie kompetencji wśród polskich ekspertów, reklamowanie producentów maszyn, udostępnienie miejsca do publikowania ogłoszeń i propozycji pracy.

Szczegóły strony https://iautomatyka.pl: