BIS Format program samozatrudnienie.pl

Jednoosobowa działalność gospodarcza to nie tylko szansa na uniezależnienie się od kierownika i wzięcie spraw w własne ręce. To też szereg wyzwań, wśród których za istotne uważa się prowadzenie księgowości. Zdecydowana większość przedsiębiorców rozwiązuje go nawiązując współpracę z biurem rachunkowym. Naturalnie, działanie tego rodzaju generuje koszty, właściciele firm pamiętają jednak, że kosztowne okazują się również błędy w tym zakresie.
Tymczasem okazuje się, że dobrze prowadzona firmowa księgowość nie musi być kosztowna, a w osiągnięciu takiego celu pomocny może być zaś dobry program księgowy do firmy jednoosobowej. Jedną z najciekawszych propozycji w tym zakresie jest program samozatrudnienie. pl BIS FORMAT opracowany zarówno z myślą o osobach, które rozliczają się w oparciu o ryczałt, jak i tych, które wykorzystują do tego celu książkę przychodów i rozchodów KPiR. Program księgowy https://www. samozatrudnienie. pl Biura Informatyki Stosowanej FORMAT posiada wiele modułów m. in. fakturowanie, przelewy, kilometrówkę, kontrolę zapłat, ZUS wyliczenie podatku, wysyłkę JPK oraz wiele innych funkcji jakich wymaga prowadzenie własnego biznesu.
Program samozatrudnienie BIS FORMAT charakteryzuje kompleksowa i łatwa obsługa, pozwalająca prowadzenie bieżącej działalności oraz ułatwiająca kontrolowanie wszystkiego, co dzieje się w firmie. To oszczędność zarówno pieniędzy, jak również czasu.

Szczegóły strony https://www.samozatrudnienie.pl: