Program jpk-link.pl - łączenie JPK

Firmy, niezależnie od wielkości, zobowiązane są do comiesięcznego wysyłania Raportów JPK_VAT. Jednolity Plik Kontrolny to innymi słowy księgi oraz dokumenty księgowe, które prowadzone są za pomocą programów komputerowych we właściwym formacie i składane na dyspozycję organu podatkowego.
By usprawnić przedsiębiorstwom sporządzanie i obsługę tych raportów, został przygotowany przez firmę FORMSOFT Sp. z o. o. Sp. k. program jpk-link. pl który jest skierowany szczególnie dla biur rachunkowych, jednostek budżetowych, jak również firm wielooddziałowych. Program JPK Link https://www. jpk-link. pl FORMSOFT Sp. z o. o. Sp. k. pozwala na tworzenie, a także łączenie JPK i kontrolowanie raportów JPK w arkuszach kalkulacyjnych Excel.
Jedną z najprzydatniejszych funkcji jak posiada program jpk-link. pl jest scalanie JPK. Została ona stworzona dla nadrzędnych Jednostek Budżetowych, które zajmują się rozliczaniem podległych Jednostek Samorządu Terytorialnego i Zakładów Budżetowych. Łączenie plików JPK umożliwia stworzenie jednego pliku JPK. Ponadto program do JPK Link pozwala dodatkowo na kontrolę plików jak i ich wysyłkę. Warto skorzystać z funkcji jaką jest łączenie JPK, a utworzone pliki można systematyzować, drukować oraz wyświetlać.
To duże ułatwienie dla księgowych, a do tego jesteśmy spokojni, że prawidłowo wywiązujemy się z nałożonego obowiązku.
Pobierz najnowszą wersję i dowiedz się, jak działa ten program do JPK.

Szczegóły strony https://www.jpk-link.pl: