FIStech systemy mocowań

Posiadamy w swoim asortymencie pełną gamę najwyższej jakości systemów zamocowań marki Fischer. Nadrzędnym celem FIStech centrum jest obsługa klientów na światowym poziomie, w związku z tym produkty firmy Fischer oferowane są przez sprzedawców posiadających szeroką wiedzą oraz długoletnie doświadczeniem w tym zakresie. Klienci znajdą u nas w oparciu o ich indywidualne oczekiwania, ukierunkowaną na reprezentowane przez nich branże budowlane, propozycję sprzedażową i asortymentową.
W naszej ofercie mamy mocowania chemiczne, kotwy stalowe oraz mocowania ramowe. Dodatkowo mamy w ofercie mocowania uniwersalne, mocowania ociepleń, mocowania do izolacji. Wykwalifikowani doradcy wspomogą Cię w doborze odpowiednich produktów dla potrzeb Twojej firmy. Nie licząc systemów mocowań posiadamy także w ofercie akcesoria takie jak: piany PUR i kleje, systemy instalacyjne oraz mocowania elektryczne
Wytwarzane są jedynie w Niemczech, poddają się pod złożoną procedurę kontrolną i finalnie otrzymują symbol towarowy Made in Germany. Kompania z własnej woli zgadza się na podwójną kontrolę jakości, by zachowywać zaufanie swoich klientów i świadczyć wysoki standard bezpieczeństwa, wynikający z użytkowania produktów Spax. Bogate doświadczenie umożliwia kompanii pomyślnie otwierać się na nowatorskie gałęzie przemysłu i zaspokajać personalne potrzeby klientów.

Szczegóły strony https://www.fistechcentrum.pl: