Katalog stron Katalok.pl

duda

Portal Spożywczy

Miniatura strony Portal Spożywczy

Serwis dedykowany branży żywnościowej, kadrze zarządzającej firm działających w sektorach: mleczarskim, mięsnym, zbożowym, owocowym i warzywnym. Serwisy tematyczne wzbogacono o informacje i porady związane z handlem, nowymi technologiami, logistyką, finansami, prawem i rynkiem pracy. Publikując branżowe newsy, analizy, raporty, rankingi oraz komentarze czołowych specjalistów, portal stanowi swoisty "dziennik" dla uczestników rynku spożywczego.
ADRES
favicon | link http://www.portalspozywczy.pl | nie działa?
RSS
RSS | http://www.portalspozywczy.pl/rss/portalspozywczy.xml
KATEGORIA
Serwisy branżowe » Żywność
Ocena Redakcji
3

statystyka i opinie

DANE STRONY PageRank ikona Google strony portalspozywczy.pl wynosi 5. Pierwsza kopia domeny portalspozywczy.pl w ikona Archive.org Archive.org datuje się na 2008-04-09 czyli jest w Internecie od 10 lat i 11 miesięcy .

OCENA UŻYTKOWNIKÓW
3.06 na 5 (16)
    RSS z komentarzmi KOMENTARZE

    RSSW Białymstoku nowe zasady wpierania inwestycji w OZE w firmach Gdańscy chemicy wynaleźli biotworzywo do produkcji np. jednorazowych naczyń Pierwsze na Śląsku centrum przetwórstwa lokalnego w Pokoju Co trzeci deportowany migrant wraca do RFN W Małopolsce powstanie Centrum Zrównoważonego Rozwoju i Poszanowania Energii GIS wydał publiczne ostrzeżenie dot. pastylek do ssania Bactitis kids