Katalog stron Katalok.pl

duda

Portal Spożywczy

Miniatura strony Portal Spożywczy

Serwis dedykowany branży żywnościowej, kadrze zarządzającej firm działających w sektorach: mleczarskim, mięsnym, zbożowym, owocowym i warzywnym. Serwisy tematyczne wzbogacono o informacje i porady związane z handlem, nowymi technologiami, logistyką, finansami, prawem i rynkiem pracy. Publikując branżowe newsy, analizy, raporty, rankingi oraz komentarze czołowych specjalistów, portal stanowi swoisty "dziennik" dla uczestników rynku spożywczego.
ADRES
favicon | link http://www.portalspozywczy.pl | nie działa?
RSS
RSS | http://www.portalspozywczy.pl/rss/portalspozywczy.xml
KATEGORIA
Serwisy branżowe » Żywność
Ocena Redakcji
3

statystyka i opinie

DANE STRONY PageRank ikona Google strony portalspozywczy.pl wynosi 5. Pierwsza kopia domeny portalspozywczy.pl w ikona Archive.org Archive.org datuje się na 2008-04-09 czyli jest w Internecie od 11 lat i 5 miesięcy .

OCENA UŻYTKOWNIKÓW
3.06 na 5 (16)
RSS z komentarzmi KOMENTARZE

RSSGUS: Wzrosła liczba turystów korzystających z noclegów w Polsce Facebook otwiera własne kawiarnie W najbliższą niedzielę sklepy będą otwarte Wyroby garmażeryjne: Co czwarte gotowe danie wzbudziło zastrzeżen... PSPO: Olej rzepakowy jest strategicznym surowcem dla rodzimej produkcji biopaliw Wzrosło spożycie cukru i mięsa w Polsce. Powodem są przetworzone ...